Budowa kominków nowoczesnych – nasze realizacje

Podejmujemy się projektowania i budowy kominków w pomorskim. Oferujemy możliwość wykonania projektu przy uwzględnieniu uwag i pomysłów Klienta. Państwo decydują, gdzie odbędzie się nasze spotkanie. Możemy dobrać system grzewczy do wnętrza na podstawie dostarczonego zdjęcia miejsca realizacji lub uzgodnić szczegóły w podczas naszej wizyty.

W naszej bogatej ofercie mogą Państwo znaleźć marmurowe i granitowe kominki nowoczesne o efektywnej kompozycji plastycznej. Wykonujemy systemy grzewcze złożone z kilku rodzajów kamienia, które doskonale komponują się z nowoczesnymi i minimalistycznymi aranżacjami.

Systemy grzewcze w nowoczesnej stylistyce wykonujemy głównie z marmuru i granitu. Kominki marmurowe charakteryzują się twardością. Ich unikatowy wygląd wzbogacają żyłki przebiegające przez strukturę kamieni. Dzięki bezładnej teksturze marmuru, każdy kominek wygląda inaczej. Wypolerowany kamień zapewnia kominkom połysk i gładką powierzchnię. Barwa systemu grzewczego zależy od rodzaju zastosowanego marmuru. Oferujemy Państwu projekty kominków w szerokiej gamie barw kamienia począwszy od bieli, poprzez szarość, żółć, błękit, brąz, a na czerni skończywszy. Kominki nowoczesne z granitu są odporne na ścieranie i powstawanie odkształceń. Kamień ten rzadko się łamie i kruszy, dzięki czemu zapewnia systemom grzewczym trwałość. Łatwo także poddaje się cięciu. Kominki z granitu, które oferujemy charakteryzują się różnymi odcieniami.

Wszystkie przedstawione zdjęcia są końcowym efektem zrealizowanych projektów i szczegółowych ustaleń z naszymi klientami.
Wszystkie kominki są autorstwa firmy „Champion”. Wszelkie prawa zastrzeżone.