Kominki rustykalne – projekt i instalacja

Styl rustykalny jest nawiązaniem do natury. Takie też są nasze konstrukcje. Naturalne materiały stosowane do ich produkcji wprowadzają do wnętrza ciepło i spokój. Zimowe wieczory spędzone przy takim kominku będą Państwo wspominać z nutą nostalgii. Wybór rozwiązań, jaki Państwu oferujemy jest naprawdę imponujący, a koszt ich realizacji niewielki. W jego określeniu pomoże Państwu wycena kominków.

Kominki rustykalne nazywane są zamiennie tradycyjnymi. Nawiązują do wiejskiego życia i natury. Systemy grzewcze tego rodzaju są idealnym dopełnieniem klasycznych wnętrz. Stwarzają niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu i wprowadzają do niego ciepłą atmosferę. Materiały, z których wykonuje się kominki rustykalne, są w pełni naturalne. Konstrukcję buduje się przeważnie z cegły, marmuru lub piaskowca połączonych z drewnem. Modele tego typu często wykonujemy z prefabrykowanych elementów, dlatego ich montaż jest szybki i tani.

Wszystkie przedstawione zdjęcia są końcowym efektem zrealizowanych projektów i szczegółowych ustaleń z naszymi klientami.
Wszystkie kominki są autorstwa firmy „Champion”. Wszelkie prawa zastrzeżone.